1/2 фіналу Ліги Європи. “Севілья” вибиває “Шахтар” з турніру (ВІДЕО)

5 травня був проведений повторний матч 1/2 фіналу Ліги Європи між "Севільєю" та "Шахтарем". У першій грі була зафіксована нічия 2:2, а в матчі-відповіді іспанці довели свою перевагу і обіграли українців з рахунком 3:1.

Господарі поля вийшли вперед вже на 9-й хвилині, що зобов’язало "гірників" забивати як мінімум два м’ячі. Відповісти "Шахтар" зумів на 44-й хвилині, коли відзначився Едуардо. У другому таймі "Севілья" забила ще два голи і оформила вихід до фіналу.

В іншому півфінальному протистоянні переміг "Ліверпуль".

"Севілья" – "Шахтар" – 3:1 (1:1)

Голи: Гамейро, 9 (1:0). Едуарду да Сілва, 44 (1:1). Гамейро, 47 (2:1). Маріану, 59 (3:1).

"Севілья": Сорія, Маріану, Рамі, Каррісу, Тремулінас (Ескудеро, 73), Коке, Крихов’як, Н`Зонзі, Банега (Кристофоро, 89), Вітол, Гамейро (Іборра, 82).

"Шахтар": Пятов, Срна, Кучер, Ракицький, Ісмаїлі, Марлос (Веллінгтон Нем, 84), Малишев, Степаненко, Коваленко, Тайсон (Бернард, 76), Едуардо да Сілва (Дентінью, 84).

Попередження: Марлос, 12. Ракицький, 15. Кучер, 20. Банега, 30. Срна, 48. Едуардо да Сілва, 61. Степаненко, 76. Вітол, 87. Ісмаїлі, 90.