fbpx
Політика

Янукович попросив генпрокурора знайти можливість звільнити учасників акцій в Києві

Сьогодні деякі затримані активісти Майдану будуть звільнені – Янукович

Президент України Віктор Янукович заявляє, що сьогодні деякі затримані під час масових акцій активісти будуть звільнені.

Про це він заявив під час зустрічі з екс-президентами Леонідом Кравчуком, Леонідом Кучмою та Віктором Ющенком, що присвячена обговоренню найважливіших питань, які стоять перед країною.

Читайте також:  В Сербії почався держпереворот: на вулиці Белграда вийшли більше півмільйона людей на акції протесту і вимагають відставки президента Вучича (ВІДЕО)

Зокрема, Янукович повідомив, що вчора ввечері мав розмову з генеральним прокурором Віктором Пшонкою, та у випадках, «де немає грубих правопорушень», попросив його звільнити затриманих.

«Я думаю, що сьогодні це питання буде вирішено», – сказав Янукович. Телетрансляцію запису зустрічі здійснює Перший національний канал.

Читайте також:  Уряд Орбана проводить "опитування" серед угорців щодо вступу України в ЄС, використовуючи маніпуляції і відверту брехню

За матеріалами: УНІАН

Читайте також: