fbpx
Політика

Юрій Благодир вийшов з фракції Партії регіонів

Депутат Юрій Благодир заявив про вихід з фракції Партії регіонів.

 Депутат Верховної Ради Юрій Благодир написав заяву про свій вихід з фракції Партії регіонів у Раді. Про це сам нардеп повідомив у своєму блозі, передає УНН

 "Подав заяву про вихід з фракції. Шкода, що із запізненням. Все на щось сподівався", – написав він. 

Читайте також:  Заява МЗС Ізраїлю у якій Голову ОУН Андрія Мельника звинувачують у «голокості» - відверта провокація і підігрування московській пропаганді

  Джерело: УНН

Читайте також: