fbpx
Політика

Україна ще може приєднатися до ЄС – член Єврокомісії

Член Єврокомісії не виключає приєднання України до ЄС у разі виконання низки вимог.

  Україна в майбутньому може отримати можливість приєднатися до ЄС, заявив член Єврокомісії з економічних питань Оллі Рен.

"Ми знаходимося на історичному роздоріжжі, і Європа повинна відповідати цьому моменту і бути здатною дати Україні можливість приєднатися (до ЄС – ІФ) в середньостроковій або довгостроковій перспективі, якщо Київ буде відповідати умовам вступу", – сказав О. Рен в Сіднеї, де проходить зустріч міністрів фінансів країн G20.

Читайте також:  Угорщина без російської нафти: Україна атакувала нафтопровід "Дружба" в рф

За даними британської газети "Гардіан", О. Рен також відзначив, що ЄС готовий надати значну фінансову підтримку Україні після того, як там буде сформований новий уряд.

"Ми готові брати участь у наданні Україні значної фінансової допомоги після того, як буде досягнуто політичне рішення, засноване на принципах демократії, і після формування нового уряду, який буде серйозно налаштований на проведення інституційних та економічних реформ", – сказав єврокомісар.

Читайте також:  Денис Шмигаль провів переговори з Міністром оборони Словаччини Робертом Каліняком

"Гардіан" відзначає, що О. Рен став першим високопоставленим представником ЄС, який з моменту початку кризи в Україні в листопаді минулого року безпосередньо сказав про можливість її вступу до Євросоюзу.

Джерело: Інтерфакс-Україна

Читайте також: