Право

УПЦ МП звернулася до росіян

УПЦ МП закликає росіян не називати українців «фашистами», «бандерівцями» і «нацистами».

 Голова Синодального інформаційно-просвітницького відділу Української православної церкви (Московського патріархату) протоієрей Георгій (Коваленко) закликає росіян не називати українців «фашистами», «бандерівцями» і «нацистами». Про це написав на своїй сторінці в Facebook.

«Шановні росіяни, якщо у вас залишилася хоч крапля любові до нас, українців, перестаньте навіть у приватних бесідах називати нас "фашистами", "бандерівцями", "нацистами" і "націоналістами"! Ці слова вбивають! Згадайте слова Спасителя (Мф. 5, 21-22 )!», – закликав Коваленко.

«Знаєте, що мене найбільше вразило вчора, коли я дивився зі сцени Майдану на площу, на якій стояли люди і труни? Це те, що на розі Інститутської та Хрещатика, там, де були найкривавіші зіткнення, у всю висоту будинку "красується" реклама Ощадбанку Росії, а в самому будинку знаходиться відділення Ощадбанку Росії, до абсолютно цілих скляних вітрин якого впритул підходить барикада…», – додав він.

«У нас немає боротьби проти росіян, російськомовних або канонічної Церкви, як пишуть багато ЗМІ у вас. При цьому я не хочу обговорювати ваші ЗМІ», – підкреслив Коваленко.

Він закликав росіян помолитися за Україну. «Я просто всіх вас прошу: якщо ми з вами члени однієї Православної Церкви, якщо ви вважаєте Київ "матір’ю міст руських», не розпалюйте, а просто помоліться за нас і прислухайтеся до нас!», – написав Коваленко.

Джерело: УНІАН

Читайте також:

Коментувати