fbpx
Надзвичайні події та кримінальна хроніка

У Криму викрали трьох українських офіцерів – Міноборони України

У Міноборони підтвердили викрадення трьох офіцерів в Криму.

У Міністерстві оборони України підтвердили факти викрадень трьох українських офіцерів в Криму. Про це УНН повідомили в прес-службі Міноборони.

 22 березня російські військовослужбовці та представники так званої "кримської самооборони", застосовуючи зброю і світлошумові гранати, виламали ворота за допомогою декількох БТР- 80 і прорвалися на територію 204 -ї Севастопольської бригади тактичної авіації імені Олександра Покришкіна.

Читайте також:  На Прикарпатті 18-річній матері повідомлено про підозру у смерті семимісячного сина

 Під час штурму агресори прикривалися жінками, що не дозволило українським військовослужбовцям застосувати зброю.

 У результаті збройного захоплення частини постраждав представник ЗМІ і один український військовослужбовець.

 Також 22 березня було викрадено заступника командувача Військово-Морських Сил ЗС України – начальник Управління військ берегової оборони генерал-майор Ігор Воронченко, а 23 березня був незаконно затриманий командир однієї з військових частин Севастополя, капітан 2 рангу В’ячеслав Дем’яненко.

Читайте також:  СБУ спільно з Нацполіцією та правоохоронцями країн Балтії викрила шахраїв-криптовалютників, які обкрадали громадян ЄС

 Зараз місцезнаходження військовослужбовців невідоме.

 Джерело: УНН

Читайте також: