fbpx
Надзвичайні події та кримінальна хроніка

На горі Карачун збили телевежу – спікер АТО

Спікер АТО Олексій Дмитрашковський повідомив про те, що телевежа, розташована на горі Карачун, поблизу Слов’янська, впала після того, як терористи відкрили мінометний вогонь по позиціях українських силовиків. За його словами, це сталося 30 червня близько 23:00.

Як зазначив Олексій Дмитрашковський, одна з мін вибухнула в безпосередній близькості до телевежі, і осколок перебив натяжний трос, який тримав її.

Читайте також:  На Волині прикордонники виявили колаборантку із так званої "днр"

 «В результаті вежа нахилилася і впала. Поранених українських силовиків в результаті обстрілу або падіння вежі немає», – додав спікер АТО.

 Нагадаємо, що раніше президент України Петро Порошенко оголосив про відновлення антитерористичної операції, після чого сили АТО почали наносити артилерійські та авіаційні удари по позиціях терористів.

Читайте також:  В Чехії антиізраїльське угруповання влаштувало теракт на оборонному підприємстві, яке виробляє дрони для України

  За матеріалами: УНН

Читайте також: