fbpx
За кордоном Політика Суспільство

Консульство України в Чехії: отримати послуги можна лише за наявності військово-облікового документу

Починаючи з 18 червня 2024 року громадянам України чоловічої статі призовного віку (від 18 до 60 років), які перебувають/проживають за кордоном, разом із документами, які необхідні для отримання обраної консульської послуги, мають також подати свій військово-обліковий документ у електронному вигляді.
Електронний військово-обліковий документ – електронний документ, який відображається у застосунку (Резерв+) на смартфоні користувача та містить перевірені дані з Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов’язаних та резервістів. Його можна сформувати самостійно після актуалізації власних даних в електронному кабінеті призовника.
Для отримання консульської послуги електронний військово-обліковий документ має бути достовірним і актуальним, тобто сформованим не раніше, ніж за 3 дні до звернення до консульської установи. Якщо документ старіший за 3 дні, перед зверненням слід заново сформувати його в електронному кабінеті призовника.
Зісканувавши код зі смартфона заявника консул зможе у режимі реального часу отримати підтвердження актуальності військово-облікових даних заявника та можливості отримати консульську послугу.
Згідно з інформацією Міністерства оборони, електронний кабінет реалізований у форматі мобільного застосунку “Резерв+”, який можна завантажити лише з офіційних маркетів App Store та Google Play.
В мобільному застосунку для військовозобов’язаних можна буде уточнити мобільний номер телефону, місце фактичного проживання та адресу електронної пошти, як це визначено законодавством. Детальніші роз’яснення містяться у дописах Міністерства оборони у Facebook та відеоінструкції на YouTube.
З 18 червня у застосунку з’явиться можливість після уточнення своїх даних сформувати витяг з реєстру Оберіг з особистими персональними та службовими даними, які зберігаються в реєстрі (електронний військово-обліковий документ).
З усіх додаткових запитань щодо роботи застосунку необхідно звертатися у службу підтримки, яку забезпечує Міністерство оборони України.

Читайте також:  "Голуб миру" Орбан та його закарпатські союзники не засудили теракт рф у Києві

Про це повідомили на сторінці у Фейсбук “Консульство України в місті Брно”.

https://www.facebook.com/MinistryofDefence.UA/posts/pfbid02LR1ERFvkPNFszvBtyGR7yJx77vv4uJwZNMithpvfbsbtjp3dRo3t3q3dyJ9gLE2Kl?cft[0]=AZV0eUZIpQuyguXfLrjmMXMWgQuXV7AueiD6Q6UtyrNnMo9nrn5PbEW613x-i1wFA9KsIQf84iTGaOfCg-gWVNLDHQj1kNT7xjorRWQzh08s_hKTpuNNFvNwHgrp0OoYPIAHBlkzfrXmKIOb2kCR3BcekIKdjcThriwe2TqeE96ZvvRslguVAJ-_t_jd_ZYEqoYDOLwSSWPVLNC5Qj7LjA6w&tn=%2CO%2CP-R

Читайте також: