fbpx
Політика

Очільник МЗС Угорщини знову погрожує Україні

Головна “шістка” Орбана знову погрожує Україні та показує на весь світ свою вірність московським терористам.

Угорський міністр закордонних справ Петер Сійярто пообіцяв блокувати виділення 1,5 млрд євро на зброю для України, яку передають держави ЄС, через “дискримінацію” угорських компаній.

За словами угорського міністра, “дискримінація угорських компаній в Україні досі не ліквідована” і поки ситуація не зміниться, Угорщина не погодиться на виділення Україні допомоги від ЄС.

“Полювання на відьом проти угорських компаній в Україні не закінчилося справою OTP Bank, оскільки влада країни хоче відкликати місцеві ліцензії на продаж десятків препаратів компанії (Gedeon) Richter”, – заявив Сійярто.

Читайте також:  «Брюссель грається з вогнем, він спокушає Бога», - прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан

Глава МЗС Угорщини нагадав, що його країна вже заблокувала допомогу на суму 500 млн євро, які ЄС передбачив для компенсацій державам-членам за зброю, передану Україні.

Міністр зазначив, що лідери ЄС хочуть виділити ще 1,5 млрд євро із Європейського фонду миру для фінансування зброї, яку передають Україні.

Читайте також:  Орбан зробив нову скандальну заяву про гроші для України, поскаржився на бідність і лякав угорців війною

Він зажадав від української сторони гарантій того, що “вони припинять і не відновлять полювання на відьом проти угорських компаній, які працюють в Україні”.

Зазначимо і нині в Закарпатській облраді перебуває фракція від так званої партії угорців України “КМКС” лідер, якої Василь Брензович вже довгий час переховується від правоохоронних органів України в Будапешті де він знаходиться під “дахом” Віктора Орбана.

Читайте також: