![](https://uaonline.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/Patron_in_Ohmatdyt_28_April_2022_04-300x200.jpg)
У Мукачівському прикордонному загоні працює 77 кінологів та більше 80 службових собак, серед яких не тільки великі породисті собаки, а й маленькі песики. Ці маленькі собаки є справжніми фахівцями з виявлення небезпечних предметів.
Підготовку собачки проходять у Львівському кінологічно-навчальному центрі. Вона включає базові команди та спеціальні тренування, які готують собак до виконання важливих завдань на кордоні.
Нині маленькі собаки є незамінними помічниками наших прикордонників.