fbpx
Спорт Суспільство Шоу-бізнес

Чергове дно: росіяни вкрали українську пісню “Тримай” для шоу дружини Пєскова

Колишня російська фігуристка Тетяна Навка, яка за сумісництвом є дружиною прессекретаря Путіна Пєскова, вкрала пісню української виконавиці Христини Соловій «Тримай» для свого льодового шоу «Вечори на хуторі».

Пісню переклали на російську мову та незаконно використали у постановці. Під композицію Соловій в образі Одарки виступила скандальна російська фігуристка Каміла Валієва. 

Виконавиця пісні Христина Соловій вже відреагувала у своїх соцмережах:

Читайте також:  На Закарпаття для навчання населення приїде відомий  бойовий медик

«Отримала від вас чимало позначок у відео Навки. Це не перша крадіжка моїх творів рашистами. І йдеться не про крадіжку однієї пісні «Тримай». Йдеться про апропріацію (присвоєння) культурної спадщини українців.

Я свідома того, що засудити винних буде нелегко. Звертаюся до усіх українців, зокрема і за кордоном, допомогти мені з пошуком і встановленням причетних юридичних осіб цього «шоу». Українська пісня – це зброя. І це той випадок, коли ми повинні обʼєднуватись, аби відборонити своє».

Читайте також:  Керівництво  Єкатерингбурзької  митрополії  РПЦ доказує співучасть своєї «церкви» у російській агресії

Також у шоу взяла участь Ані Лорак, яка виконала з уродженцем Запоріжжя Олександром Панайотовим російською мовою українську народну пісню «Ніч яка місячна».

Те саме сталося і з легендарним українським «Щедриком» Леонтовича, який також був перекладений російською.

Читайте також: