![](https://uaonline.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/630_360_1628110446-460-300x171.jpg)
Про це повідомляє військовослужбовець Третьої штурмової бригади ЗСУ Олексій Бик.
Майже 2 роки повномасштабної війни з рф, а ТЦК та СП не можуть і досі навести нормальну роботу та постійно потрапляють в ті чи інші скандали, чим погіршують імідж української армії.
Так, в Києві ТЦК та СП надіслали повістку інваліду першої групи, який не може самостійно пересуватися.
” І про мобілізацію. Це справжнісінька повістка, надіслана інваліду 1 – ї групи. Людина несамостійна, не здатна виконувати будь – які задачі в армії” – написав Олексій Бик в соцмережі Фейсбук.
Також до посту у соцмережі прикріплений наступний документ.
![](https://uaonline.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/54e83d65-e54d-4cd3-824a-12ff09153ecd-1024x576.jpg)