fbpx
Право Україна

Умєров про мобілізацію по – новому

Міністр оборони Рустем Умєров заявив, що його відомство готує «матрицю відповідальності, або матрицю мобілізації». Законопроєкт про зміни в мобілізації скоро зареєструють у парламенті. Так міністр відповів на запитання, що потрібно змінювати в процесі мобілізації.

Міністр зазначив, що буде просити знизити призовний вік з 27 років до 25, «якщо аргументації буде достатньо, щоб суспільство це сприйняло». Також міністерство хоче зробити облік всіх категорій військовозобов’язаних.

Читайте також:  Борці за незалежність України: могила лідерів ОУН Закарпаття у США

«Хочемо окреслити, як ми будемо їм повідомляти, щоб це не було як зараз, на вулицях. Після цього хочемо, щоб категорії людей, яких ми будемо просити мобілізуватись, проходили медичний огляд. І тоді ми їм будемо пояснювати, де та як вони зможуть обрати професію», — зазначив Умєров.

Читайте також:  Завдяки СБУ Україна націоналізувала майно гауляйтера Запоріжжя Балицького на понад 120 млн грн

Відомство готує законопроєкт про зміни в мобілізації і, за словами міністра, деталі стануть відомі вже найближчими днями. Міноборони домовиться з Верховною Радою, коли саме реєструвати законопроєкт.

Відповідаючи на запитання, чи можуть людині, яка підпадає під мобілізацію, надсилати запрошення у військкомат на смартфон, Умєров сказав: «Ми працюємо над цими технічними рішеннями».

Читайте також: