fbpx
Популярне Суспільство

Порядок оформлення дублікату посвідчення учасника бойових дій

посвідчення убд

На сайті Міністерства у справах ветеранів України опубліковано Порядок оформлення дублікату посвідчення учасника бойових дій.

Якщо посвідчення учасника бойових дій втрачене / зіпсоване, ви можете отримати його дублікат. Для цього необхідно зібрати відповідний пакет документів та надіслати на пошту Міністерства у справах ветеранів України.

Звертаємо Вашу увагу на те, що така можливість доступна для тих Захисників і Захисниць, які отримували статус УБД згідно з рішенням міжвідомчої комісії, утвореної Мінветеранів!

Крок 1. Зберіть необхідні документи:

1. Заява про заміну зіпсованого / втраченого посвідчення з уточненням причин втрати. Обов’язково вкажіть у заяві номер мобільного телефону.

Читайте також:  "Обожнюю цю пісню!" — Галкін заспівав українською та зірвав овації публіки (ВІДЕО)

2. У разі втрати посвідчення (за можливості) – оголошення в газету про втрату документа із зазначенням прізвища, ім’я, по-батькові, що на ньому вказані. 

3. У разі пошкодження посвідчення – зіпсоване посвідчення.

4. Копія втраченого посвідчення (за наявності) або зазначення номеру, серії посвідчення та дати видачі.

5. Копії сторінок паспорту (1,2 та 11,12), копії довідки про присвоєння ідентифікаційного номера.

6. Фотокартки розміром 3*4 – 2 шт.

Крок 2. Надішліть документи на електронну пошту Мінветеранів dpi@mva.gov.ua (фотокартки – поштовим зв’язком АТ “Укрпошта” на адресу Мінветеранів: м. Київ, пров. Музейний, 12, 01001).

Читайте також:  Війни «під кайфом». Бойова фармакологія (ВІДЕО)

Залишилися запитання? Телефонуйте за номером 063 688 95 96 або звертайтеся на електронну адресу 411dsvv@ukr.net

Варто враховувати, що така можливість доступна тим захисникам та захисникам України, які набували статусу УБД з урахуванням рішення міжвідомчої комісії, утвореної у структурі міністерства.

Нагадаємо, статус учасника бойових дій після завершення війни з російськими окупантами зможуть отримати лише ті добровольці, які брали безпосередню участь у бойових діях.

Статтю підготовлено за матеріалами Апостроф, Міністерства у справах ветеранів України.

Читайте також: