fbpx
Політика

Тимошенко розкритикувала закон про особливий статус Донбасу

Юлія Тимошенко

Голова «Батьківщини» Юлія Тимошенко розповіла, чому партія відмовилася підтримати закон про особливий статус Донбасу.

«Ми ніколи не голосували, бо цей закон є створенням держави у державі. Це навіть не федералізація. Це гірше. Це слабодуха згода віддати нашу територію назавжди під прикриттям так званого “мирного процесу”», – зазначила вона.

Тимошенко зазначила, що закон передбачає проведення місцевих виборів на окупованих територіях під дулами важкої зброї, і дозвіл для терористичних угрупувань створити на нашій землі власні збройні сили, і формування на Донбасі тотально непідконтрольних Україні органів влади.

Читайте також:  На Закарпатті відбулась робоча зустріч віцепрем'єр-міністрів України та Словаччини: про що домовились чиновники

«Цей закон перетворює Донбас на плацдарм для захоплення України політичним шляхом. Я не вірю, що попередній арезидент України не розумів, що робить, коли продавлював цей закон в українському парламенті. Це була принизлива вистава в сесійній залі з виключеним табло для голосування, щоб приховати імена “героїв”, які натиснули кнопку “за”. Ще тоді, у 2014 році, цим законом Донбас здали без бою. І не тільки Донбас.», – підкреслила політик.

Читайте також:  Вчора у центрі Будапешта десятки тисяч людей вийшли на акцію протесту проти уряду Віктора Орбана (ВІДЕО)

За її словами, ганебна справа Петра Порошенка живе – закон пролонговують, і він знову буде діяти разом із провальними Мінськими домовленостями.

Нагадаємо, 15 грудня Верховна Рада України продовжила до 31 грудня 2021 року дію статті 1 закону «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей».Відповідне рішення підтримали 304 народних депутати.

Читайте також: