fbpx
Здоров'я Події Популярне

МОЗ не рекомендує вводити локдаун до кінця грудня

МОЗ України

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив, що МОЗ не пропонуватиме вводити локдаун до кінця року.

 «Ми як Міністерство охорони здоров’я не будемо рекомендувати вводити жорсткий карантин до кінця грудня, так як бачимо стабільний приріст нових випадків коронавірусної хвороби без різких стрибків. І ми можемо стверджувати, що наша медична система повністю витримає те навантаження, яке зараз є в зв’язку з COVID-19», – зазначив він.

Читайте також:  Від псевдомесіанської ідеї «Святої Русі» до імперського рашизму: що проповідують ідеологи «русского міра»

У той же час, за його словами, відомство буде наполягати на жорсткому карантині з початку січня 2021 року.

«Спираючись на медичні та протиепідемічні показники, ми пропонуємо – і будемо пропонувати це уряду – плановий жорсткий карантин з максимальними обмеженнями, починаючи з перших чисел січня. Вважаємо, що тривалість такого карантину для досягнення максимального ефекту повинна бути три тижні», – підкреслив Степанов.

Читайте також:  За перекриттям траси Київ – Чоп на Закарпатті стоїть московський патріархат?

3 грудня міністр заявив, що карантин вихідного дня дозволив уповільнити «ураганне» поширення коронавірусної інфекції COVID-19.

Нагадаємо, що карантин вихідного дня в Україні тривав з 14 по 30 листопада.

Раніше голова Ради національної безпеки і оборони Олексій Данилов заявив, що в Україні точно буде введений локдаун, питання полягає лише в датах.

Читайте також: