fbpx
Політика

РНБО вимагає від ЦВК оприлюднювати результати місцевих виборів

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов нагадав Центральній виборчій комісії про необхідність оприлюднити результати голосування на місцевих виборах, які пройшли 25 жовтня 2020 року.

«Водночас Апаратом Ради національної безпеки і оборони України фіксується зростання соціальної напруженості і, як наслідок, виникнення ризиків національній безпеці у ситуації, пов’язаній з питанням недостатнього інформування суспільства щодо офіційних результатів виборів», – зазначив він.

Читайте також:  На Закарпатті відбулась робоча зустріч віцепрем'єр-міністрів України та Словаччини: про що домовились чиновники

В РНБО підкреслили, що граничною датою встановлення результатів голосування з місцевих виборів визначено 6 листопада 2020 року включно. У той же час у певній частині територіальних округів результати голосування з місцевих виборів не встановлені.

«Ураховуючи наведене, в інтересах національної безпеки та з огляду на те, що проведення вільних, гласних та транспарентних виборів є необхідною умовою забезпечення принципу демократії, є обов’язковим стандартом для демократичного, вільного та відкритого суспільства, звертаю увагу на вжиття невідкладних заходів щодо встановлення результатів голосування на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року та негайного їх оприлюднення на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії», – підкреслив Данилов.

Читайте також: