fbpx
Політика

Юлія Тимошенко зустрілася зі спеціальним представником Держдепу Куртом Волкером

У четвер, 25 липня, лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко зустрілася зі спеціальним представником Державного департаменту США з питань України Куртом Волкером.

Про це повідомляє прес-служба партії.

Сторони обговорили результати проведення дострокових парламентських виборів, можливості для проведення реформ, насамперед, боротьбу з корупцією,  а також питання двостороннього співробітництва між США та Україною.

Також йшлося про військову агресію Росії на Сході нашої держави, можливі шляхи закінчення війни та встановлення миру на Донбасі

Читайте також:  В Криму "дачу" Шуфрича охороняла росгвардія

Зокрема, Юлія Тимошенко подякувала США за допомогу нашій державі та закликала демократичний світ до активізації зусиль для якнайшвидшого вирішення конфлікту на Донбасі.

Лідер «Батьківщини» також наголосила на важливості збереження політики санкцій проти Росії до припинення війни на Донбасі та повернення Криму Україні.

«Я дякую за всі ваші зусилля зі встановлення миру в нашій державі. Ми це дуже високо цінуємо. Тільки разом ми зможемо подолати російську агресію», – сказала Юлія Тимошенко.

Читайте також:  Консерватори Чехії спростували "фейк" щодо об’єднання з партією Орбана в Європарламенті

Курт Волкер запевнив у підтримці суверенітету, незалежності та територіальної цілісності України, наголосивши, що США і надалі докладатимуть зусиль для встановлення миру на Сході держави.

Читайте також: