fbpx
Відео Політика

Ми єдина команда, яка має програму, стратегію підняття України, – Юлія Тимошенко

У неділю, 21 липня, у день дострокових виборів до Верховної Ради, Юлія Тимошенко разом із чоловіком Олександром віддала свій голос на виборчій дільниці у київському ліцеї «Поділ».

Про це повідомляє прес-служба партії «Батьківщина».

«В України не залишилось часу на помилки, на експерименти. Кожен бюлетень сьогодні – це бюлетень за життя України, за життя наших дітей та онуків», – сказала Тимошенко.

Також вона наголосила, що після виборів треба негайно починати діяти і її команда готова до роботи заради відродження та становлення нашої держави.

Читайте також:  ОУН: В України є всі підстави вимагати від Угорщини моральних і матеріальних компенсацій за події 1939 року

Юлія Тимошенко закликала всіх голосувати відповідально, адже у кожного в руках доля України.

«Прийдіть на дільницю, щоб зробити свій вибір, щоб нарешті в країни виник шанс. Цього разу Україна може відродитися, стати на ноги», – запевнила Голова партії.

Відповідаючи на запитання журналістів, чи готова вона очолити уряд, Голова партії відповіла: «Ви (українці – ред.) обираєте наступного прем’єра, голосуючи за майбутнє країни. Сьогодні ніхто не знає, хто буде прем’єром. Тільки від вашого голосу це залежить. Але наша команда готова братися за роботу. Ми єдина команда, яка має програму, стратегію підняття України».

Наживо. Голосую за Україну! Сьогодні все залежить від голосів кожного з вас.

Gepostet von Юлія Тимошенко am Sonntag, 21. Juli 2019

Читайте також: