fbpx
Політика

Ляшко заявив, що Україна має вийти з ПАРЄ, якщо туди повернеться Росія

Лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко оголосив, що винними у російському тріумфі у Страсбурзі будуть не лише цинічні європейці, а й наша влада – як Порошенко, так і Зеленський, не здатні ефективно відстоювати національні інтереси України.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Вчора в Парижі Зеленський вже почув, а сьогодні в Берліні ще почує про те, що німці і французи вирішили повернути російську делегацію до ПАРЄ, тому що не хочуть, щоб РФ вийшла з Ради Європи і щоб не позбавити росіян права звернення до ЄСПЛ. Ця аргументація європейських лідерів притягнута за вуха, бо в РФ і так є закон, який дозволяє не виконувати рішення Європейського суду», – заявив він.

Ляшко впевнений, що справжня причина повернення росіян у ПАРЄ дуже банальна – гроші!

Читайте також:  У Офісі Президента України спростували новини ЗМІ про звільнення Залужного з посади головнокомандувача ЗСУ

Росія не платить свій внесок у бюджет РЄ (це більше 60 мільйонів євро), а німці і французи не хочуть платити за неї. Тому замість оптимізації видатків і скорочення занадто роздутого чиновницького апарату (більшого, ніж у нашій Раді), європейці, які постійно вчать нас як жити чесно, самі роблять дуже нечесно і підло – заради грошей повертають росіян у ПАРЄ, незважаючи на те, що ті не виконали жодної резолюції, які приймала ця організація на засудження агресії Кремля проти України.“, – написав політик.

Я б на місці Зеленського сказав би Макрону і Меркель дуже чітко і на переговорах, і на прес-конференції після них: «Більшого приниження Рада Європи не переживала за всі 70 років свого існування. Її репутація буде просто вщент розтоптана і знищена. Після цього немає жодного сенсу у подальшому її існуванні, заради справедливості вона має бути розпущена і ліквідована. Якщо це рішення не буде прийнято, Україна вийде із отруєної російським газом і грошима Ради Європи». Вважаю, що це був єдиний шанс Зеленського зупинити російський реванш у Європі і домогтися скасування вже фактично прийнятого рішення”.

На переконання головного радикала, Зеленський відмовився від боротьби, він навіть не намагався боротися, відбувшись пустими заявами з листочка, які він бачив уперше. Зеленський – не в своїй тарілці і не розуміє, що треба робити і як себе вести у колі світових лідерів. Його презирливий пієтет перед ними веде до поразок України на міжнародному фронті.

Читайте також:  Президент України прибув до Німеччини

 

Читайте також: