fbpx
Футбол

Віктор Циганков розповів про підготовку до матчу проти Сербії

Гравець національної збірної України Віктор Циганков є одним із тих виконавців, від яких залежить гра синьо-жовтих в атаці. Перед від’їздом до Львова Віктор поділився своїми думками про підготовку до матчу із Сербією.

Про це повідомляє прес-служба УАФ.

— Вікторе, позаду — дуже інтенсивний та важливий період підготовки до матчу із Сербією. Як можеш оцінити свої кондиції?

— Усе добре. У збірній, як завжди, гарна атмосфера. Працюємо з величезним бажанням, усе йде за планом.

— Чи наближення гри породжує певне хвилювання?

— Немає ніякого хвилювання, є сконцентрована робота на тренуваннях. Ми намагаємося виконати те, що вимагає від нас тренерський штаб, тому готуємося у звичному режимі.

— Цими днями команда чимало працювала над тактикою та структурою гри, і тренери робили все, щоб заняття проходили в цікавому ключі…

— Так, у національній команді тренерський штаб традиційно приділяє чимало уваги тактиці, а тренування завжди викликають інтерес. Наставники підходять до кожного футболіста, розповідають, які в нього функції й що йому слід робити на полі. Як наслідок, кожен виконавець добре усвідомлює, як слід діяти у конкретній грі.

— Ваш найближчий суперник — небезпечний та досвідчений…

— У складі Сербії — якісні гравці, кожен з яких виступає в Європі, постійно перебуває на слуху. Ми знаємо, що в сербів достатньо бойова кваліфікована команда, яка зіграла внічию з Португалією на виїзді. Одне можна сказати точно — буде нелегка гра. Та ми  сподіваємося, що наші вболівальники прийдуть і підтримають нас, а ми подаруємо їм перемогу.

Нагадаємо, 4 червня, юнацька збірна України U-20 вперше в історії пробилася до 1/4 фіналу юнацького чемпіонату світу, де зустрінуться зі збірною Колумбії.

Читайте також: