fbpx
Футбол

Євген Коноплянка: «Відчуваю, що набираю форму»

Один із лідерів національної команди, півзахисник «Шальке» Євген Коноплянка розповів про свій стан здоров’я та форму перед кваліфікаційними матчами на Євро-2020 проти Сербії та Люксембургу.

Про це повідомляє сайт УАФ.

Зокрема, повідомляється, що на цих зборах Євген Коноплянка — серед найактивніших і під час тренувань, і в організації фізичної активності між ними. Одразу після вечірнього заняття півзахисник був готовий відповісти на запитання прес-служби національної команди.

Як самопочуття після інтенсивного тренування?  

— Правду кажучи, сил сьогодні витратили чимало, був насичений день. Зранку — фітнес, стабілізація, потім — великий теніс (це вже моя індивідуальна робота для підсилення фізичних кондицій). А ввечері ми провели доволі цілеспрямоване тренування — на фізику, на тактику й узагалі на все, що потрібно. Просто супертренування! Відчуваю, що набираю форму.

Інтенсивність тренування ознака цієї частини збору. Однак попри насичені заняття, ти знаходиш можливість організувати хлопців на всілякі змагання, урізноманітнюючи роботу. Міні-гольф, теніс… Помітно, що ти любиш грати…

— Так, уже десь роки три, як я не люблю в обід спати, дивитися телевізор чи сидіти в телефоні. Я полюбляю інтенсивне життя. Намагаюся комусь запропонувати позмагатися на нефутбольних майданчиках. Хто згоден пограти — я завжди «за».

Попереду в нас важкий матч із сербами. Які твої очікування від цього поєдинку?

— Серби — дуже серйозний суперник. Під час сезону ми ледь не щодня спілкувалися на тему цього матчу з моїм одноклубником та другом Матією Настасичем, обмінювалися думками, розмовляючи про нашу збірну і про їхню. У результаті ми оцінили шанси команд як 50 на 50. Ось такого висновку ми дійшли. У них — топ-гравці, як і у нас. Вважаю, що все в наших руках. Усе залежить від того, як ми налаштуємося і як підготуємося в усіх аспектах — не буду їх зараз перелічувати. Якщо ми будемо готові, то досягнемо своєї мети.

І потім — у нас є маленька перевага: ми граємо вдома…

— Це сто відсотків! Ми давно не грали у Львові, сподіваюся, вболівальники скучили за нами, як і ми за ними. Тож вірю, що 12-й гравець буде гнати нас уперед!

Нагадаємо, головний тренер національної команди України Андрій Шевченко оприлюднив повний список гравців, викликаних для підготовки та участі у кваліфікаційних матчах Євро-2020 проти Сербії (7 червня) та Люксембургу (10 червня).

Читайте також: