Футбол

Євген Коноплянка: «Відчуваю, що набираю форму»

Один із лідерів національної команди, півзахисник «Шальке» Євген Коноплянка розповів про свій стан здоров’я та форму перед кваліфікаційними матчами на Євро-2020 проти Сербії та Люксембургу.

Про це повідомляє сайт УАФ.

Зокрема, повідомляється, що на цих зборах Євген Коноплянка — серед найактивніших і під час тренувань, і в організації фізичної активності між ними. Одразу після вечірнього заняття півзахисник був готовий відповісти на запитання прес-служби національної команди.

Як самопочуття після інтенсивного тренування?  

— Правду кажучи, сил сьогодні витратили чимало, був насичений день. Зранку — фітнес, стабілізація, потім — великий теніс (це вже моя індивідуальна робота для підсилення фізичних кондицій). А ввечері ми провели доволі цілеспрямоване тренування — на фізику, на тактику й узагалі на все, що потрібно. Просто супертренування! Відчуваю, що набираю форму.

Читайте також:  «Найголовніший матч – із «Брюгге» у вівторок», - Олександр Хацкевич

Інтенсивність тренування ознака цієї частини збору. Однак попри насичені заняття, ти знаходиш можливість організувати хлопців на всілякі змагання, урізноманітнюючи роботу. Міні-гольф, теніс… Помітно, що ти любиш грати…

— Так, уже десь роки три, як я не люблю в обід спати, дивитися телевізор чи сидіти в телефоні. Я полюбляю інтенсивне життя. Намагаюся комусь запропонувати позмагатися на нефутбольних майданчиках. Хто згоден пограти — я завжди «за».

Читайте також:  Олександр Хацкевич розповів про підготовку команди до нового сезону

Попереду в нас важкий матч із сербами. Які твої очікування від цього поєдинку?

— Серби — дуже серйозний суперник. Під час сезону ми ледь не щодня спілкувалися на тему цього матчу з моїм одноклубником та другом Матією Настасичем, обмінювалися думками, розмовляючи про нашу збірну і про їхню. У результаті ми оцінили шанси команд як 50 на 50. Ось такого висновку ми дійшли. У них — топ-гравці, як і у нас. Вважаю, що все в наших руках. Усе залежить від того, як ми налаштуємося і як підготуємося в усіх аспектах — не буду їх зараз перелічувати. Якщо ми будемо готові, то досягнемо своєї мети.

Читайте також:  Андрій Ярмоленко відновився після травми та повернувся до складу «Вест Хема»

І потім — у нас є маленька перевага: ми граємо вдома…

— Це сто відсотків! Ми давно не грали у Львові, сподіваюся, вболівальники скучили за нами, як і ми за ними. Тож вірю, що 12-й гравець буде гнати нас уперед!

Нагадаємо, головний тренер національної команди України Андрій Шевченко оприлюднив повний список гравців, викликаних для підготовки та участі у кваліфікаційних матчах Євро-2020 проти Сербії (7 червня) та Люксембургу (10 червня).

Читайте також:

Коментувати