fbpx
Політика

Начальник Генштабу – винуватець Іловайського котла, – Ляшко

Голова «Радикальної партії» Олег Ляшко опублікував на своїй сторінці у Facebook повідомлення, в якому заявив, що президент України Володимир Зеленський призначив на посаду начальника Генштабу ЗСУ головного винуватця Іловайського котла Руслана Хомчака.

“Винуватець Іловайського котла Руслан Хомчак – начальник Генштабу. “Гарний початок” нового Президента.”, – написав Ляшко.

“Спитайте у військових на фронті, що вони думають про свого нового керівника. Ця людина командувала операцією штурму Іловайська. Через ігнорування ним повідомлень розвідки про прорив російських військ стався Іловайський котел. Генерал Хомчак покинув війська і вийшов з оточення в той час, як 90% воїнів, яких він послав в коридор російських військ, загинули, були поранені або потрапили в полон.

Розслідування Іловайської трагедії було заблоковано Порошенком і його начальником Генштабу Муженком. Ніхто не поніс відповідальності. Але – хіба це морально – призначати таку людину командувати військом? І де та “правда про Іловайськ” і справедливе покарання за сотні смертей під Іловайськом і Дебальцевим, про які ще до виборів заявляв радник Володимира Зеленського з питань оборони Іван Апаршин? Суспільство чекає відповіді!”, – резюмував він.

Винуватець Іловайського котла Руслан Хомчак – начальник Генштабу. "Гарний початок" нового Президента.Спитайте у…

Gepostet von Олег Ляшко am Mittwoch, 22. Mai 2019

Читайте також:  Фіцо навіть з лікарні продовжує антиєвропейську роботу

Читайте також: