fbpx
Відео Шоу-бізнес

Дмитро Комаров з командою встановлює рекорд

Телеведучий і мандрівник Дмитро Комаров разом з командою вирішили встановити рекорд. За три дні на невеликому чотиримісному літаку планують облетіти Україну по периметру.

Про це повідомляє dzerkalo.media

Зокрема, команда відвідає 31 аеродром, але сьогодні вранці ведучий проекту “Світ навиворіт” повідомив, що кількість аеродромів, а яких планують побувати,  збільшується до 34-х.

“Настрій піднесений. Це перша моя така велика українська експедиція, бо вперше щось подібне відбувається в Україні”.

Маршрут охоплює практично всю Україну, за винятком закритих для польотів регіонів. На шляху у пілотів: Київ, Львів, Харків, Дніпро, Одеса, Вінниця, Кам‘янець-Подільський, Житомир, а також Косино, Дрогобич, Скадовськ, Бердичів, Гайсин, Веселе і безліч інших міст. Команда планує здійснювати від 8 до 12 посадок щодня.

“Ми хочемо показати, що літати – недорого. Не тільки олігархи можуть дозволити собі літати. Ось такий літак просто заправляєш 95-м бензином і “їсть” він, як джип, яких на дорозі повно”.

Також Комаров заявив, що розвиток малої авіації потрібен з різних міркувань. Літаки такого класу можна використовувати в медичних цілях, рятувальних операціях або військових. Можна контролювати вирубку лісів.

Керуватиме екіпажем коломиянин, досвідчений український пілот і військовий льотчик Ігор Табанюк.

До складу екіпажу також увійдуть другий пілот Андрій Блінов і оператор проекту “Світ навиворіт” Олександр Дмитрієв.

Наш рекордный полет стартовал. Пролетели над Черногорским хребтом, с расстояния вытянутой руки (крыла) видели вершину…

Gepostet von Дмитро Комаров am Donnerstag, 4. April 2019

Gepostet von Дмитро Комаров am Freitag, 5. April 2019

Читайте також: