Україна

Денісова під час виступу в ООН зробила важливу заяву

На офіційній сторінці уповноваженої Верховної Ради України з прав людини Людмили Денісової в Facebook опублікований пост, в якому йдеться про те, що український омбудсмен виступила на 40 сесії Ради ООН з прав людини.

Під час сесії вона закликала скасувати статус тимчасово переміщеної особи, бо він є дискримінаційним.

Читайте також:  Джуліані звинуватив посла Йованович у змові проти Трампа

“Окупація Російською Федерацією українського Криму і збройна агресія на Донбасі призвели до порушення прав людини, і в першу чергу права на життя: 10 тисяч загиблих; десятки тисяч поранених; 1,5 мільйона внутрішньо переміщених осіб, які в результаті конфлікту змушені покинути житло, роботу, майно”, – заявила омбудсмен.

Читайте також:  У Зеленського прокоментували можливість дострокового розпуску Ради

Також вона розповіла, що через 5 контрольних пунктів пропуску в’їзду-виїзду на Донбасі щомісяця майже один мільйон громадян України виїжджає з окупованої території на підконтрольну українській владі територію і повертається назад.

“Часто ці громадяни здійснюють цей виснажливий перехід для отримання пенсій, соціальних виплат і медичної допомоги. Всі ці громадяни вимагають нашої уваги і допомоги”, – резюмувала Денісова.

Читайте також:  Зеленський та Порошенко не можуть домовитись про дебати

Нагадаємо, 22 лютого, Людмила Денісова заявила про те, що російському омбудсмену Тетяні Москальковій не дозволяють відповідати на жодні медичні питання стосовно українських політв’язнів в Росії та ОРДЛО.

Читайте також:

Коментувати