Політика

ВО “Батьківщина” повідомляє про чергову провокацію влади

Партія ВО “Батьківщина” повідомляє на своєму офіційному сайті, що з надійних джерел стало відомо, що на четвер, 28 лютого, Адміністрація Президента запланувала чергову провокацію.

Зокрема, повідомляється, що найняті штабом БПП та проінструктовані СБУ люди мають роздавати гроші нібито від імені партії «Батьківщина», начебто за участь в мітингу на підтримку імпічменту президента, якого спіймали на корупції.

Читайте також:  Росія може передати Україні полонених моряків до жовтня, - Полозов

Весь процес «організації замовного мітингу» мають фільмувати пропагандисти кишенькового каналу «Прямий», купленого Петром Порошенком в Олександра Януковича в обхід санкцій.

ВО “Батьківщина” наголошує, що люди давно зрозуміли гендлярську сутність нинішнього режиму і фейковість подібних акцій буде для них очевидною.

Відмічається, що партія «Батьківщина» не збирає мітингів за гроші, не купує голосів виборців, не займається дискредитацією опонентів. І найголовніше – не заробляє на крові мільярди гривень, прикриваючи державну зраду патріотичними гаслами.

Читайте також:  Володимир Зеленський зустрівся з родинами моряків, затриманих біля Керченської протоки

Також “Батьківщина” закликає журналістів не вестися на нікчемні провокації влади, яка зганьбила себе співпрацею з ворогом, і не ставати знаряддями маніпуляцій зі свідомістю суспільства.

Нагадаємо, 26 лютого, голова фракції “Батьківщина”, кандидат на посаду президента Юлія Тимошенко під час виступу з трибуни Верховної Ради заявила про початок процедури імпічмента чинного президента України Петра Порошенка.

Читайте також:  Юлія Тимошенко передала Зеленському документи, що дозволять знизити тарифи

Читайте також:

Коментувати