fbpx
Економіка

Андрій Коболєв назвав умови встановлення безоплатних лічильників українцям

Українські ЗМІ повідомляють, що керівник “Нафтогаз України” Андрій Коболєв висунув дві умови для безоплатної установки лічильників для населення.

Зокрема, Коболєв розповів, що державний монополіст завжди підтримував встановлення газових лічильників для населення, проте що компанія не має жодних відповідних повноважень.

“Нафтогаз завжди підтримував прозорий облік споживання газу. На жаль, в парі споживач-облгаз “Нафтогазу” ніде немає. Що для цього потрібно змінити? Ми як “Нафтогаз” підтримуємо цю ініціативу, але нам потрібен контракт зі споживачем, з тією людиною, яка хоче поставити лічильник”, – сказав він.

Читайте також:  Завдяки СБУ Україна націоналізувала судно російського олігарха вартістю понад 1 млрд грн

Також Коболєв додав, що всім домогосподарствам доведеться підписати договір з “Нафтогазом”. Така “схема” вже відпрацьована в Кіровоградській області.

Ще він висунув і другу умову, на якій “Нафтогаз” погодиться встановити лічильники. Зокрема, йдеться про зміну фінансового плану компанії.

“Як тільки кошти та їх джерела в нашому фінансовому плані будуть передбачені, ми зможемо зробити це тим споживачам, які стануть клієнтами НАК” Нафтогаз України “через нашу газопостачальних компаній”, – заявив Коболєв.

Читайте також:  Завдяки СБУ Україна націоналізувала судно російського олігарха вартістю понад 1 млрд грн

Варто відмітити, що за підрахунками “Нафтогазу”, кількість абонентів без лічильників становить близько 3 млн осіб. Роздрібна вартість лічильника газу, який може встановлювати “Нафтогаз”, становить близько 1200-1300, в разі оптової закупівлі ціна буде нижче.

Читайте також: