fbpx
Суспільство

Супрун просить українців проголосувати на виборах

В. о міністра охорони здоров’я Уляна Супрун у Facebook звернулась до українців, і просить усіх проголосувати на виборах у цьому році.

“Є поширений міф, не лише в Україні, а й в усьому світі – “я нічого не вирішую”. Люди вірять в те, що майбутнє країни – це начебто лише рішення політичних еліт. Насправді – не так. Не голосувати – означає “викинути” свій голос. Результати визначаються тими, хто приходить і голосує”, – пише очільниця МОЗУ.

Читайте також:  Історія казаха, який воює в ЗСУ та читає вірші Ліни Костенко (ВІДЕО)

Супрун наголошує, що голосування – це можливість відстояти погляди та рішення, які вважаєте важливими для себе і країни. Йдеться про рівень життя та майбутнє наступних поколінь.

“Виділіть трохи часу, щоби дослідити програми, кандидатів та політичні партії. Якщо ви не підете голосувати – хтось зробить рішення без вашої участі. Ваша сила у голосі. Під час Революції Гідності ми довели, що здатні відстоювати курс країни, який обрали. Ми показали, що можемо і будемо протистояти ворогу, який веде війну проти українського народу. Щодня ми боремось за свою незалежність та краще майбутнє”, – резюмувала Супрун.

Рік виборів — це один із найскладніших періодів для держави, коли критично необхідна активна позиція громадян та участь…

Gepostet von Уляна Супрун am Montag, 7. Januar 2019

Читайте також: