Популярне Право

Южаніна анонсувала прийняття законів щодо «євроблях» вже наступного тижня

Законопроекти №8487 і №8488 про зниження ставок акцизів на ввезення автомобілів в Україну будуть прийняті на наступному пленарному тижні. Про це заявила голова податкового і митного комітету Верховної Ради Ніна Южаніна, передає прес-служба БПП.

«Найближчий сесійний тиждень будуть прийматися закони, які мають вирішити цю проблему («Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів», реєст.№8487 та «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України» реєст.№8488)», – зазначила вона.

Читайте також:  Верховна Рада прийняла закон про «євробляхи»

Також Южаніна прокоментувала рішення Верховного суду щодо використання автомобіля із іноземною реєстрацією: «Людям потрібно роз’яснювати, що вони порушують при ввезені таких авто, в режимі “транзиту” чи тимчасового ввезення, і яка відповідальність настає за порушення законодавства.

Тому дана Постанова Верховного суду містить гірші положення для громадян України, чим ви собі уявляєте! Кожен громадянин має знати про відповідальність – це великі суми штрафу. Тому потрібно найшвидше прийняти закони щодо «євроблях» в другому читанні і вирішити цю проблему та рухатися далі».

Читайте також:  «Авто Євро Сила» розпочала всеукраїнську акцію громадянської непокори через закон про «євробляхи»

Вона додала, що менше чим за рік  до України було завезено більше чим півмільйона автомобілів на єврономерах.

Читайте також:

Коментувати