fbpx
Україна

Направлення на обстеження будуть безкоштовні, – Гройсман

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман зазначив, що з 1 липня 2019 року направлення на обстеження будуть безкоштовні. Про це повідомляє прес-служба Уряду.

«Наступного року маємо забезпечити новий стандарт екстреної медицини. Нові машини, нові знання фахівців. Виділили 1 млрд грн. Будемо пілотувати 5-6 регіонів. Так само з 1 липня 2019 року, якщо прийшли до лікаря і отримали направлення на обстеження – рентген, аналіз, вони будуть безкоштовні», – сказав він.

Читайте також:  Бригада НГУ "Азов" отримає зброю від США

Гройсман підкреслив, що реформа системи охорони здоров’я дозволила зрушити з місця ситуацію в галузі, і її реальні результати будуть відчуватися з року в рік.

«МОЗ, зазвичай, було міністерством закупівель. Виділяли мільярди на ліки – ні ліків, ні мільярдів. Чому? Тема непопулярна, складна, багато різних інтересів, які переплітаються. Але ми ситуацію з місця зрушили. І якщо зараз робити те, що визначили як пріоритет, то щороку ситуація буде змінюватися», – додав прем’єр.

Читайте також:  На Закарпатті представники Національної поліції України та Польщі обговорили спільну діяльність у боротьбі з транскордонною злочинністю

ЧИТАЙТЕ: Гройсман розповів, коли українці відчують істотні зміни в системі охорони здоров’я

Читайте також: