Популярне Україна

В Україні видано вже 10 мільйонів біометричних паспортів

У п’ятницю, 21 вересня 2018 року, в Києві було видано 10-мільйонний закордонний біометричний паспорт. Його власниця – киянка Поліна Савіна. Про це повідомляє прес-служба президента.

Зазначається, що Петро Порошенко особисто вручив десятимільйонний біометричний паспорт.

«Майже два роки тому я мав велику честь, я був першим громадянином України, який отримав біометричний паспорт за номером один. Моя дружина отримала – за номером 100. І сьогодні паспорт буде отримувати десятимільйонний громадянин України», – заявив український лідер.

Читайте також:  Зеленський лідирує: ЦВК опрацювала майже 99,9% голосів

«Про що каже цифра 10 мільйонів?.. 10 мільйонів означає, що виявилися точно не праві ті, хто казав, що українцям не потрібен безвізовий режим, українцям не потрібні біометричні паспорти», – наголосив Петро Порошенко та зауважив, що 10 мільйонів означає, що кожен четвертий українець отримав біометричний паспорт.  За словами Глави держави, і юні українці, які сьогодні присутні під час вручення десятимільйонного паспорта, також з нетерпінням чекають можливості отримати свої біометричні паспорти. «Я висловлюю щире сподівання, що коли вже буде право для Давида і Влади отримувати за віком український паспорт, я би не виключав, а твердо сподівався, що разом із державним гербом України, там буде написано Європейський Союз. А Україна буде членом Європейського Союзу», – додав президент.

Читайте також:  Партія Петра Порошенка оприлюднила список кандидатів у депутати

 

 

Читайте також:

Коментувати