fbpx
Україна

КМДА звернулася до Кабміну з питання боргів «Київенерго» перед «Нафтогазом»

Міська влада звертається до Уряду України із проханням на засіданні 29 серпня прийняти рішення про зміни до нормативних документів, що дозволять завершити процес укладення угоди із НАК «Нафтогаз». Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Відзначається, що негайне прийняття такого рішення дасть змогу не лише повернути людям гарячу воду, але вчасно стартувати опалювальному сезону у Києві.

«29 серпня очікуємо чергове засідання Кабінету Міністрів України. На ньому необхідно розглянути внесення змін до постанови КМУ № 110, що стосується надання субвенції із державного бюджету на погашення різниці у тарифах. Нагадаю, що критична ситуація із енергопостачанням Києва виникла через неврегульованість питання заборгованості “Київенерго ” перед НАК “Нафтогаз “. Державні зобов’язання складають близько 730 млн грн. Їх виконання у результаті дасть змогу вирішувати питання списання штрафних санкцій. Лише за таких умов ми можемо врегулювати питання укладення угоди із “Нафтогазом “», – зазначив заступник голови КМДА Петро Пантелєєв.

Читайте також: