Відбір на ЧС-2018: Збірна України поступилася Ісландії

Збірна України без шансів поступилася Ісландії в матчі відбору на чемпіонат світу 2018 року. Підсумковий рахунок матчу Ісландія-Україна – 2:0.

Після виграшу над турками вболівальники чекали ще однієї перемоги, яка наблизить наших футболістів до виходу з групи, проте вийшло зовсім по-іншому. Українці повністю провалили другий тайм, через що опустилися в турнірній таблиці на четверте місце.

Обидва голи в матчі забив Сігурдссон. Ісландець відзначився на 47-й і 66-й хвилинах.

У паралельному матчі Туреччина обіграла Хорватію, і тепер почнеться серйозна боротьба за вихід з групи. За два тури до закінчення відбіркового етапу перше місце займає Хорватія (16 очок), за нею розташувалися Ісландія (16), Туреччина (14) і Україна (14).