fbpx
Спорт

Відбір на ЧС-2018: Україна обіграла Фінляндію

збірна України

Збірна України в рамках відбору на Чемпіонат світу 2018 року обіграла збірну Фінляндії. Матч завершився перемогою підопічних Шевченко з рахунком 2:1.

Рахунок в матчі відкрив на 51-й хвилині Євген Коноплянка. На 71-й хвилині зусиллями Йоела Пог’янпало фіни зрівняли рахунок, проте вже на 75-й хвилині Артем Бесєдін забив переможний гол, принісши в скарбничку українців такі потрібні три очка.

Тепер збірна України займає четверте місце в групі I, маючи в своєму активі 11 пунктів.

Вище неї розташувалися збірні Хорватії, Ісландії та Туреччини.

Фінляндія – Україна – 1:2

Голи: Пог’янпало, 71 – Коноплянка, 51, Бесєдін, 75

Збірна Фінляндії Градецкі – Арківуо, Ояла, Мойсандер, Райтала – Лам, Ягубі – Лод (Йенсен, 68), Хямяляйнен, Уронен(Маркканен, 84) – Пуккі (Пог’янпало, 68)

Збірна України: Пятов – Бутко, Ордець, Ракицький, Матвієнко – Малиновський, Степаненко – Ярмоленко, Коваленко (Шепелєв, 76), Коноплянка (Соболь, 86) – Селезньов (Бесєдін, 64)

Попередження: Лам, Ягуб – Ракицький, Коноплянка, Коваленко, Шепелев