fbpx
Спорт

1/2 Ліги чемпіонів 2016/2017: «Ювентус» обіграв «Монако» і пробився до фіналу турніру

Ліга чемпіонів 2016/2017 «Ювентус»-«Монако»

Як і очікувалося, туринський «Ювентус» став першим фіналістом Ліги чемпіонів 2016/2017 років. У другому півфінальному матчі італійці знову виявилися сильнішими за «Монако» – 2:1.

Рахунок в матчі на 33-й хвилині відкрив Маріо Манджукич, а на 44-й хвилині Дані Алвес подвоїв перевагу свого клубу. Французи зусиллями Мбаппе (69-а) змогли відквитати лише один м’яч. Таким чином, «Ювентус» виявився сильнішим за сумою двох матчів 4:1, і з нетерпінням чекає другого фіналіста Ліги чемпіонів.

Нагадаємо, сьогодні в матчі між мадридським «Атлетіко» і «Реалом» буде розіграна друга путівка до фіналу Ліги чемпіонів. У першій зустрічі «Королівський клуб» здобув впевнену перемогу 3:0

Фінал Ліги чемпіонів пройде 3 червня 2017 року у Кардіффі.