1/2 фіналу Ліги чемпіонів. “Реал” виграв у “Манчестер Сіті” та пробився до фіналу (ВІДЕО)

4 травня в Мадриді був зіграний матч-відповідь 1/2 фіналу Ліги чемпіонів між місцевим "Реалом" і англійським "Манчестер Сіті". Минулого тижня команди зіграли внічию 0:0, а долю протистояння вирішив один забитий м’яч.

Мадридський клуб з перших хвилин заволодів ініціативою, а забити найважливіший м’яч іспанцям вдалося на 20-й хвилині. По воротах пробивав Бейл, а після рикошету від Фернанду м’яч опинився в воротах.

Після цього у господарів поля була сила-силенна моментів для того, щоб довести рахунок до розгромного, однак більше голів глядачі не побачили.

Нагадаємо, що у фіналі "Реал" зіграє з іншим представником Мадрида – "Атлетіко".

"Реал" – "Манчестер Сіті" – 1:0

Гол: Фернанду, 20 (1: 0 – автогол).

"Реал" (Мадрид): Навас, Карвахаль, Серхіо Рамос, Пепе, Марселу, Кроос, Іско (Родрігес, 67), Модріч (Ковачич, 88), Бейл, Хесе (Лукас, 56), Кріштіану Роналду.

"Манчестер Сіті": Харт, Санья, Компані (Мангала, 10), Отаменді, Кліші, Хесус Навас (Іхеаначо, 69), Фернандіньо, Фернанду, Туре (Стерлінг, 61), Де Брюйне, Агуеро.

Попередження: Де Брюйне, 30. Фернанду, 71. Лукас, 83. Отаменді, 90 + 4.