1/2 фіналу Ліги чемпіонів. “Атлетіко” шокує “Баварію” та виходить до фіналу (ВІДЕО)

"Атлетіко" став першим учасником фіналу Ліги чемпіонів. Вчора "матрацники" поступилися "Баварії" з рахунком 1:2, проте завдяки голу на виїзді зуміли пробитися в наступну стадію турніру. Нагадаємо, що перша гра завершилася перемогою іспанців 1:0.

У вчорашній зустрічі вистачало драматичних моментів, а зокрема в ній було два нереалізованих пенальті. У першому таймі Мюллер не переграв Облака, а в другому Торрес не забив Нойєру.

"Баварія" активніше проводила матч і вийшла вперед вже на 31-й хвилині. На 54-й хвилині рахунок став рівним, завдяки зусиллям Грізманна, а на 74-й хвилині останній гол у матчі забив Левандовські.

"Баварія" – "Атлетіко" 2:1 (перший матч 0:1)

Голи: Алонсо, 31, Левандовскі, 74 – Грізманн, 54

"Баварія": Нойєр – Лам, Боатенг, Хаві Мартінес, Алаба – Алонсо – Дуглас Коста (Коман, 73), Мюллер, Відаль, Рібері – Левандовскі

"Атлетіко": Облак – Хуанфран, Годін, Хіменес, Філіпе Луїс – Сауль Ньігес, Габі, Фернандес (Карраско, 46), Коке (Савич, 90 + 3) – Торрес, Грізманн (Тейе, 82)

Попередження: Мартінес – Хіменес

На 34-й хвилині Мюллер не реалізував пенальті (воротар)

На 84-й хвилині Торрес не реалізував пенальті (воротар)