1/4 фіналу Ліги Європи. “Шахтар” сильніше “Браги” (ВІДЕО)

Донецький «Шахтар» здобув вкрай важливу виїзну перемогу в першому чвертьфінальному матчі Ліги Європи. Український колектив в гостях здолав португальську «Брагу» з рахунком 2:1.

Португальці практично весь матч володіли ініціативою, проте «гірники» дуже успішно використовували свої моменти. З 75-й хвилині «гірники» вели з рахунком 2:0 завдяки голам Ярослава Ракицького та Факундо Ферейри, проте на 89-й хвилині господарі зусиллями Едуарду скоротили відставання в рахунку.

Зустріч у відповідь відбудеться 14 квітня.

«Брага» – «Шахтар» 1: 2

Голи: Едуарду, 89 – Ракицький, 45, Феррейра, 75

«Брага»: Матеус – Байано, Болі, Феррейра, Гояно – Сантуш, Луїс, Вукчевич (Соуза, 87), Сілва – Стоїлькович (Едуарду, 75), Хассан

«Шахтар»: Пятов – Срна, Ордець, Ракицький, Ісмаїлі – Малишев, Степаненко – Марлос (Едуардо, 82), Коваленко (Бернард, 88), Тайсон (Дентіньо, 79) – Феррейра

Попередження: Сілва – Ракицький