Економіка

Росія скасовує з 1 квітня знижку на газ для України

З 1 квітня Росія скасовує знижку на газ для України, що діяла в першому кварталі 2016 року. З такою заявою виступив міністр енергетики Російської Федерації Олександр Новак.

«31 березня 2016 року закінчується дія знижки на газ для України, яка була надана урядом РФ на 1 квартал 2016 року в розмірі $17,77. Кінцева ціна газу для України в 1 кварталі становила $212 за 1 тис. кубометрів», – цитує Олександра Новака його прес-служба.

Читайте також:  "Газпром" не пропонував жодних мирових угод "Нафтогазу", - Юрій Вітренко

Починаючи з 1 квітня, знижки, встановлені в рамках так званого «зимового пакета» і узгоджені Росією, Україною і Євросоюзом, діяти не будуть.

Відзначимо, в 2015 році Україна істотно скоротила споживання російського газу і практично відмовилася від його закупівлі. Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк заявляв, що в разі нестачі газу Україна буде закуповувати блакитне паливо у тих компаній, які запропонують кращу ціну. А російський «Газпром» до таких не належить, оскільки виставляє дуже високу ціну на газ для України.

Читайте також:  Встановлення справедливих цін на воду і тепло – це відновлення справедливості для українців, - Володимир Гройсман

Фотоmedia.novostimira.com

Читайте також:

Коментувати