![](https://uaonline.com.ua/wp-content/uploads/2017/02/1459235568_701-300x300.jpg)
Головний тренер української збірної Михайло Фоменко прокоментував вчорашній товариський матч Україна-Уельс. Нагадаємо, що українці виграли з рахунком 1:0.
"У контрольних зустрічах хлопці намагаються не отримати травму. У офіційних матчах йде серйозна боротьба, іскри летять на поле. Чимось я залишився задоволений в цьому спарингу, а чимось – ні. В складі нашого суперника не було 5-6 виконавців, які визначають гру збірної. Тому з ними Уельс міг виглядати трохи інакше", – сказав він.