1/8 фіналу Ліги чемпіонів. “Барселона” і “Баварія” пробилися до чвертьфіналу (ВІДЕО)

16 березня визначилися останні чвертьфіналісти Ліги чемпіонів. Ними стали каталонська "Барселона" і німецька "Баварія". Якщо іспанцям відповідна зустріч далася легко, то німці ледь не попрощалися з думками про вихід в наступну стадію турніру.

Читайте: 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. "Динамо" грає внічию з "Манчестер Сіті", але вибуває з турніру (ВІДЕО)

"Ювентус" був близький до сенсації, перемагаючи по ходу матчу з рахунком 2: 0. При такому розкладі мюнхенцям потрібно було забивати два м’ячі, і вони зуміли це зробити. Відповідні голи німці забили на 73-й і 90 + 1-й хвилинах, а в додатковий час голи Алькантара і Комана добили італійців. Неймовірний матч, проте "Ювентус" далі не проходить.

"Баварія" – "Ювентус" 4: 2 (перший матч 2: 2)

Голи: Левандовські, 73, Мюллер, 90 + 1, Алькантара, 108, Коман, 110 – Погба, 5, Куадрадо, 28

"Баварія": Нойєр – Лам, Кіммі, Бенатіа (Бернат, 46), Алаба – Алонсо (Коман, 60) – Коста, Мюллер, Відаль, Рібері (Алькантара, 101) – Левандовскі

"Ювентус": Буффон – Ліхтштайнер, Барцальї, Бонуччі, Евра – Куадрадо (Перейра, 89), Хедіра (Стураро, 68), Погба, Алекс Сандро – Ернанес – Мората (Манджукич, 72)

Попередження: Кіммі, Відаль, Левандовскі, Алькантара, Бернат – Хедіра, Мората, Ліхтштайнер, Бонуччі, Куадрадо, Перейра, Стураро

У каталонському матчі все було куди спокійніше. Незважаючи на те, що "Арсенал" все ж зумів розпечатати ворота тер Штегена, в воротах "канонірів" при цьому побувало три м’ячі. Впевнена перемога "Барселони".

"Барселона" – "Арсенал" 3: 1 (перший матч 2: 0)

Голи: Неймар, 18, Суарес, 64, Мессі, 88 – Ель Ненні, 51

"Барселона": Тер Штеген – Альба, Маскерано, Матьє, Алвес – Іньєста (Роберто, 72), Бускетс, Ракітіч (Туран, 77) – Неймар, Суарес, Мессі

"Арсенал": Оспіна, Монреаль, Габріель, Косельні, Бельєрін – Ель Ненні, Фламіні (Кокель, 45) – Санчес, Езіл, Айуобі (Жиру, 73) – Уелбек (Уолкотт, 73)

Попередження: Фламіні, Габріель, Санчес, Туран, Жиру

Нагадаємо, що жеребкування 1/4 фіналу Ліги чемпіонів відбудеться в п’ятницю, 18 березня.