fbpx
Політика

Кабмін обіцяє знизити рівень бідності в Україні до 2020 року

Кабінет міністрів обіцяє знизити рівень бідності в Україні до 2020 року. А він, між іншим, за офіційними даними Міністерства соціальної політики, на сьогоднішній день становить 28%. Відповідна Стратегія подолання бідності до 2020 року була схвалена на останньому засіданні уряду в середу, 2 березня.

Особлива увага, за словами міністра соціальної політики Павла Розенка, буде приділятися зниженню рівня бідності серед працюючих. Відповідний показник планується знизити з 18% до 11%. В цілому вже з 2020 року рівень бідності в Україні знизиться з 28% до 15%, тобто на 5,2 мільйона осіб, – запевняє Павло Розенко. Також, за словами міністра, виконанню цієї стратегії сприятиме зменшення рівня безробіття до 9% і посилення адресності надання соціальної допомоги.

Читайте також:  Трамп закликає Сенат не голосувати за законопроєкт із грошима для України

Для зниження рівня бідності в Україні, згідно із затвердженою Стратегією, Кабмін обіцяє розширити доступ до продуктивної зайнятості, сприяти зростанню доходів населення від зайнятості і виплат в системі державного соціального страхування для забезпечення умов гідної праці, забезпечити доступ населення до послуг соціальної сфери незалежно від місця проживання, сприяти мінімізації ризиків соціального відчуження сільського населення, а також вживати заходів для недопущення виникнення вогнищ хронічної бідності і соціального відчуження серед внутрішньо переміщених осіб.

Читайте також: