fbpx
Надзвичайні події та кримінальна хроніка

“Азов” заблокував телеканал “Інтер”

Активісти громадянського корпусу «Азова» заблокували всі входи телеканалу «Інтер» в Києві. Про це повідомляється на сайті корпусу. Активісти вимагають зупинити «кремлівську цензуру на українському телебаченні». Вони скандують «Ні російській пропаганді», «Інтер опам’ятайся!» та «Інтер – рупор Кремля».

«Ми не проти свободи слова, ми проти кремлівської цензури на українському телебаченні! На «Інтері» працює багато людей, які дійсно хороші журналісти, але всі вони знаходяться під кремлівською цензурою» – заявляють активісти.

Читайте також:  СБУ викрила в’язня Житомирської виправної установи, який видурював гроші у родичів українських військових

У той же час, як стверджують «азовці», до них вийшов начальник служби безпеки каналу, щоб запросити активістів в середину будівлі і обговорити проблему. Але ті хочуть поспілкуватися безпосередньо з начальством і на вулиці.

«Ми продовжуємо свою акцію і чекаємо безпосередньо керівництво каналу, щоб передати свої вимоги! Ми вимагаємо, щоб керівництво зреклося кремлівської цензури, Служба безпеки виправдовується і пояснює, що вони все проконтролюють», резюмували в «Азові».

Читайте також: