Політика

Гройсман: Україні загрожує серйозна політична криза

Україні загрожує серйозна політична криза, вихід з якої терміново повинні шукати представники політичних партій разом з президентом. Про це заявив голова Верховної Ради Володимир Гройсман, реагуючи на заяву міністра економічного розвитку і торгівлі Айвараса Абромавичуса про відставку.

 Читайте: Глава Мінекономрозвитку України Айварас Абромавичус подав у відставку

Читайте також:  Ірина Геращенко: «Допоки українці незаконно утримуються в Росії, ми маємо надати всебічну підтримку їхнім родинам»

 «Не помічати, що ми заходимо в серйозну політичну кризу, просто неможливо. Робити вигляд, що нічого не відбувається, думаю, неприпустимо. Це черговий виклик для українських політиків дати адекватну відповідь, що ми будемо з вами робити, щоб вийти з цієї кризи», – заявив він.

 Читайте: Посол США назвав Абромавичуса, що подав у відставку «великим чемпіоном реформ»

Читайте також:  Надія Савченко йде у Раду від Донеччини

 Глава парламенту вважає, що озвучені міністром факти про тиск на Мінекономіки з боку представника фракції БПП Ігоря Кононенко має розслідувати Національне антикорупційне бюро. 

«Національне антикорупційне бюро має абсолютно публічно і швидко дати свою відповідь. Якщо буде доведено хоча б якісь звинувачення, які звучали, за це треба нести відповідальність», – зазначив Володимир Гройсман.

Читайте також:  Створення transition books дає можливість продовження змін і спадковості урядових дій, - Володимир Гройсман

Фото: media.novostimira.com

Читайте також:

Коментувати