fbpx
Політика

Порошенко представив главу Київської ОДА Максима Мельничука

Президент України Петро Порошенко в середу, 3 лютого, представив колективу Київської обласної державної адміністрації нового керівника – Максима Мельничука. Він змінив на цій посаді Володимира Шандру, який кілька днів тому звільнився за власним бажанням.

 За словами глави держави, Максим Мельничук як людина з досвідом роботи в міжнародній сфері, учений, фахівець з інвестиційним та інноваційним проектам, зможе розвинути потенціал Київщини в нових напрямках.

 «Хотів би привітати Вас, пане Максиме, з новою роботою, а Київську область – з новими можливостями, які відкриваються завдяки вашим знанням, досвіду і менеджерським навичкам», – зазначив Петро Порошенко.

 Серед ключових завдань нового голови Київської ОДА президент назвав децентралізацію і залучення інвестицій.

 Максим Мельничук зазначив: «Буду робити все можливе і ділитися всіма навичками і вміннями для того, щоб дійсно Київська область стала тим регіоном, який стане пілотним, інноваційно-новітнім і буде подавати приклад всій Україні».

 Також Петро Порошенко повідомив, що Володимир Шандра, який до цього два роки очолював Київську ОДА, на пенсію не збирається. Він буде працювати радником президента.

Читайте також: