Економіка

Питання подорожчання продуктів потрібно вирішувати на рівні торгових мереж, – Чекіта

У зв’язку з непростою ситуацією з цінами на споживчому ринку в Києві пройшов «круглий стіл», організований головою підкомітету з цінами, тарифами і ціноутворення комітету з Верховної Ради економічній політиці Геннадієм Чекітою. Відзначимо, що участь в нараді взяли і представники Всеукраїнської асоціації захисту прав споживачів, передає прес-служба «Блоку Петра Порошенка».

Читайте також:  Україна готова долучитися до нової програми співпраці з МВФ, - Володимир Зеленський

За словами депутата, провести засідання вирішили для термінового реагування на стрибок цін у торговельних мережах.

«Ми зібрали фахівців, щоб визначити, яким чином можна забезпечити наявність в торгових мережах продовольчих товарів першої необхідності за доступними цінами. Для вирішення цього питання потрібні консолідовані дії парламенту і уряду, а також активна співпраця з Антимонопольним комітетом», – заявив Чекіта.

Читайте також:  Жнива-2019: в Україні намолочено 26,1 млн тонн зерна нового врожаю

Після цього Чекіта зазначив, що за інформацією виробників основних груп продовольчих товарів, ціни на дану категорію товарів не підвищувалися протягом останніх декількох місяців.

«Звідси випливає, що проблеми з підвищенням цін на продукти потрібно вирішувати на рівні торгових мереж. Йдеться про мережі, що дозволяють собі різні спекуляції», – додав глава підкомітету.

Читайте також:  "Укрпошта" погрожує припинить доставку пенсій з 1 січня

Читайте також:

Коментувати