Політика

Уряд продовжує витрушувати гроші з громадян, – Олександр Аронець

Як зазначив депутат Київради від ВО «Свобода» Олександр Аронець, незважаючи на глибоку соціально-економічну кризу, уряд продовжує витрушувати гроші з власних громадян.

 «Вже з квітня тепло для населення подорожчає на 72%, тому що за рішенням Нацкомісії з регулювання в галузі енергетики і комунальних послуг, мінімальний тариф для населення на газ, використовуваний для опалення збільшена в 3,3 рази – до 3600 грн, а для інших побутових потреб споживачів 1 тис. куб. м газу коштуватиме 7200 грн», – нагадав він.

 За його словами, такі дії влади є неприпустимими. Він переконаний, що на потреби населення необхідно направляти газ внутрішнього видобутку, собівартість якого в рази нижча від імпортного. До того ж, як він зазначив, ним можна забезпечити до 90% потреб громадян.

 «Зрозуміло, що подорожчання енергоресурсів для населення частково пов’язано з девальвацією гривні. Але досі так і не оприлюднені складові формування газового тарифу, які ймовірно, включають в себе корупційні схеми. До того ж, будь-яке збільшення ціни на газ для кінцевих споживачів має відбуватися тільки після того, як буде повністю забезпечена встановлення приладів обліку», – написав він у Facebook.

 Як вважає Олександр Аронець, при такій провальній економічній політиці уряду слід посилити соціальний захист громадян шляхом надання субсидій, взявши гроші в олігархів, ліквідувавши їх офшорні схеми і ввівши податок на розкіш.

 За словами Аронця, представники «Свободи» вже давно підготували відповідні законодавчі ініціативи, і коаліції залишається лише проголосувати, переставши обслуговувати «олігархічну гідру».

Читайте також:

Коментувати