Політика

Уряд продовжує витрушувати гроші з громадян, – Олександр Аронець

Як зазначив депутат Київради від ВО «Свобода» Олександр Аронець, незважаючи на глибоку соціально-економічну кризу, уряд продовжує витрушувати гроші з власних громадян.

 «Вже з квітня тепло для населення подорожчає на 72%, тому що за рішенням Нацкомісії з регулювання в галузі енергетики і комунальних послуг, мінімальний тариф для населення на газ, використовуваний для опалення збільшена в 3,3 рази – до 3600 грн, а для інших побутових потреб споживачів 1 тис. куб. м газу коштуватиме 7200 грн», – нагадав він.

Читайте також:  Надія Савченко йде у Раду від Донеччини

 За його словами, такі дії влади є неприпустимими. Він переконаний, що на потреби населення необхідно направляти газ внутрішнього видобутку, собівартість якого в рази нижча від імпортного. До того ж, як він зазначив, ним можна забезпечити до 90% потреб громадян.

 «Зрозуміло, що подорожчання енергоресурсів для населення частково пов’язано з девальвацією гривні. Але досі так і не оприлюднені складові формування газового тарифу, які ймовірно, включають в себе корупційні схеми. До того ж, будь-яке збільшення ціни на газ для кінцевих споживачів має відбуватися тільки після того, як буде повністю забезпечена встановлення приладів обліку», – написав він у Facebook.

Читайте також:  Американські конгресмени пропонують ввести нові санкції проти РФ через захоплення 24 українських моряків

 Як вважає Олександр Аронець, при такій провальній економічній політиці уряду слід посилити соціальний захист громадян шляхом надання субсидій, взявши гроші в олігархів, ліквідувавши їх офшорні схеми і ввівши податок на розкіш.

 За словами Аронця, представники «Свободи» вже давно підготували відповідні законодавчі ініціативи, і коаліції залишається лише проголосувати, переставши обслуговувати «олігархічну гідру».

Читайте також:  НАБУ відкрило кримінальне провадження проти Луценка

Читайте також:

Коментувати