Ситуація на Південному Сході України

Терористи продовжують перекидати військову техніку до лінії розмежування, – РНБО

За останню добу в зоні АТО спостерігається деяке зменшення інтенсивності обстрілу позицій українських військових. Одночасно з цим противник продовжує приховане перекидання військової техніки і живої сили до лінії розмежування (в першу чергу – на маріупольському напрямку). Про це повідомив спікер РНБО Андрій Лисенко.

«На донецькому напрямку фіксується нарощування сил і засобів терористів біля селища Піски, а на луганському напрямку – у містах Стаханов та Брянка. Крім того, РФ продовжує поставляти терористам озброєння і військову техніку, а також надає практичну допомогу в підтримці техніки в працездатному стані», – заявив Андрій Лисенко.

Читайте також:  Ірина Геращенко обурена заявою АП про найманців на Донбасі

Зазначимо, що незважаючи на домовленості про режим припинення вогню, терористи продовжують обстріли та напади на позиції сил АТО. За інформацією РНБО, найбільш напружена ситуація фіксується в районі Світлодарська та Широкино, де противник вдався до тактики локальних сутичок з українськими військовими. Стало відомо, що в районі Широкино противник з танка, стрілецької зброї та мінометів 9 разів обстріляв позиції українських військових, а також зробив спробу штурму. Сили АТО дали відсіч противнику, який був змушений відступити.

Читайте також:  Руслан Хомчак заявив, що ЗСУ знаходяться у бойовій готовності

«У районі шахти Дутовської на донецькому напрямку терористи намагалися штурмувати позиції сил АТО силами піхотних підрозділів. В результаті обстрілів і військових дії за минулу добу в зоні АТО загинув 1 український військовослужбовець, 7 отримали поранення», – додав Андрій Лисенко.

Читайте також:

Коментувати