fbpx
Право

«Потрібно заплатити 2000 доларів, щоб залишитися», – сержант про реформу ДАІ

Старший сержант міліції Борис Бояркин пролив світло на корупційні схеми в Державній автомобільній інспекції МВС України. Про це стало відомо з відеозапису, яку на відеохостингу YouTube розмістив активіст руху «Дорожній контроль» Дмитро Кравчук.

«В даний момент в Україні триває реформа ДАІ, але я хочу вас засмутити. Я сподіваюся на заступника міністра внутрішніх справ, яка побачить цей відеозапис. У Житомирській області потрібно заплатити 2 тисячі доларів для того, щоб залишитися після реформи в ДАІ», – заявив Борис Бояркин.

Читайте також:  В Україні пропонують узаконити обіг конопель в медичних цілях

Після цього старший сержант повідомив, що щодня інспектори повинні здавати своєму начальнику 200 – 400 гривень «прибутку».

«Ці гроші передаються начальнику через магазин. Ті інспектори, які стоять на стаціонарних постах, за підсумками дня здають набагато більше. Співробітників ДАІ, які не складають необхідну суму, відправляють працювати на штрафні майданчики», – додав Борис Бояркин.

Читайте також:  Рада національної безпеки і оборони схвалила законопроект щодо вдосконалення відповідальності за недостовірне декларування

«Потрібно заплатити 2000 доларів, щоб залишитися», – сержант про реформу ДАІ

Читайте також: