Ситуація на Південному Сході України

У Луганській області обмежили виїзд чоловіків призовного віку

Чоловіки призовного віку, які проживають на контрольованій Україною території Луганської області, зможуть виїхати за межі регіону тільки при наявності довідки з військового комісаріату про звільнення від призову за мобілізацією. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Луганської облдержадміністрації.

«Відповідно до пунктів 5-7 плану заходів з питань організації уточнення військового обліку мобілізаційних ресурсів та підготовки до проведення мобілізації на території області, у разі її оголошення, чоловікам у віці від 18 до 60 років виїхати за межі Луганської області (йдеться і про виїзд за межі України, і на непідконтрольну Україні територію так званих «ЛНР» і «ДНР» ) можна тільки при наявності довідки з військового комісаріату про звільнення громадянина від призову по мобілізації», – йдеться в повідомленні.

Читайте також:  Ірина Геращенко обурена заявою АП про найманців на Донбасі

Обмеження щодо переміщення стосується виключно випадків виїзду за межі Луганської області або на непідконтрольну Україні територію. Щоб отримати відповідну довідку, громадяни України повинні звернутися у військовий комісаріат за місцем проживання.

Читайте також:

Коментувати